top of page

תקנון האתר

מבוא

 1.  אתר www.emc2protein.co.il   ("האתר") משמש גם כחנות וירטואלית לרכישת מוצרים כגון אבקת חלבון, חטיפי חלבון, ויטמינים ומינרליים ושייקר ("המוצר" ו/או"  המוצרים") " של א.ב.ש חי 26 בע"מ ח.פ. 516143955 (להלן- "החברה") . כל הזמנת מוצרים באתר על ידי צד ג' (להלן- "הרוכש")  תהיה כפופה לאמור בתקנון זה, כפי שיעודכן על ידי החברה מעת לעת.

 2. האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

 3. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה לפי שיקול דעתה הבלעדי.

 4. הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.

 5. כל רוכש מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובקפידה וברכישת המוצרים מאשר הרוכש כי קרא את התקנון ומאשר כי תקנון זה הנו חלק בלתי נפרד מרכישת המצרים.

 6. הקנייה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי קרא והבין את תקנון האתר וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הנוגעות בהפרת התחייבות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון זה.

 7. הרכישה

האתר מאפשר ללקוחות רכישה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.

 1. על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), חשוב שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה החברה את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך ונמנע מחיוב כרטיס האשראי שלך.

 2. רק לאחר שהחברה תסיים לבדוק את פרטי כרטיס האשראי שלך ותקבל את אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תיחשב הצעתך כברת ביצוע ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים שהזמנת, בתנאי שהם מצויים במלאי שבידי החברה.

 3. אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. הנך נדרש להקפיד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז – 1977 ו/או בכל דין.

 4. מחיר המוצר המופיע באתר כולל מע"מ כחוק.

החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת שתחפוץ וכן לשלול זכות רכישה בחנות הווירטואלית על פי שיקול דעתה.

המידע באתר זה הינו כללי ואינו מהווה המלצה רפואית ו/או המלצה לטיפול ו/או המלצה לרכישה. המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור לטיפול עצמאי ו/או הנחיה ללקיחה ו/או עצה לשימוש במוצר כלשהוא ו/או שינוי ו/או הורדה של תרופה כלשהיא. המידע באתר זה אינו תחליף לייעוץ רפואי ו/או להמלצות הרופא המטפל.

 

ביטול עסקה והחזרת מוצר

ביטול עסקה הינו בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

על מנת להבטיח שהמוצר לא ייפגם או יישבר בעת שילוחו חזרה לחברה, יש לארוז אותו באריזתו המקורית. בנוסף, אנו ממליצים לשלוח את המוצר באמצעות גוף המאפשר מעקב אחר מיקומו של המוצר בעת השילוח וכן לרכוש כיסוי ביטוחי למקרה שיגרם נזק למוצר בעת השילוח.

אספקה והובלת המוצר

החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה בחנות הווירטואלית, תוך 14 ימי עסקים.


החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.


משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע”י הלקוח בעת הרכישה, ואין באפשרות הלקוח לאסוף את המוצר ממשרדי החברה.

המוצרים ישלחו באמצעות חברת הפצה ישירות לבית הלקוח ו/או מרכזי חלוקה ליד ביתו של הרוכש.

מחיר המוצר לא כולל את דמי המשלוח.

שירות לקוחות

בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה בטלפון:

 03-5278104.

אחריות ושירות

האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים באריזת המוצר ו/או נזקים אשר נגרמו על ידי החברה באחסנת המוצר.


לא תינתן אפשרות החלפה למוצר לאחר פתיחתו ואין לחברה אחריות למוצר לאחר פתיחתו.


החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר ו/או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי- ככל שהחוק מתיר זאת.
על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר.

קישורים לאתרים אחרים

יתכן ואתר זה מכיל קישורים לאתרי אינטרנט, דפי אינטרנט ושירותים אחרים המופעלים על ידי גורמים אחרים. קישורים אלה נועדו לנוחיותכם בלבד. אין לחברה שליטה על אתרי אינטרנט אלו, ואין היא נושאת באחריות לתכנים המופיעים בהם. אין בהכללת קישורים אלה באתר זה משום אישור לחומר המופיע בהם, ואין בקישורים כדי להעיד על קשר כלשהו עם מפעילי האתרים האמורים.

השימוש בכל אתר אחר, באם מופיע אליו קישור באתר זה, כפוף גם לתנאי השימוש ויתר התנאים וההנחיות, אם ישנם, הכלולים באתר האחר. אין לפרש קישורים לאתרי צד שלישי כמתן אישור, המלצה או העדפה על החברה.

אבטחת מידע ופרטיות

החברה רשאית להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות. החברה עושה שימוש במידע האישי ובמידע נוסף שאיננו אישי לא רק על מנת לספק לך את המידע והשירותים המבוקשים אלא גם כדי לפתח ולהציע שירותים ומידע נוסף שאנו מאמינים שיהיה לתועלת קהל לקוחותינו. החברה עשויה להשתמש במידע האישי לשם ביקורת פנימית למטרות תאימות וביטחון מידע.


החברה לא תעביר פרטיי לקוחות לצד ג.'


החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע.

במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.


החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הלקוחות אלא על מנת לאפשר את הרכישה בחנות הווירטואלית ובהתאם לכל דין.


בלחיצת כפתור "שלח" יש משום הסכמה לחברה או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על נושא הגלישה, מידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים לפעילות החברה.


בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק.


באם יחפוץ הרוכש/ת להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של חברת החברה אנא התקשרו לטלפון: 03-5278104.


באמצעות לחיצה על כפתור “שלח” אני מאשרת בחתימתי את רכישתי ואת תנאיה כאמור בתקנון זה.

קניין רוחני

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני, מסוג כלשהו, בקשר למוצרים, לפרסום, תוכן, כתבה, עיצוב, יישום, קובץ, תוכנה וכל חומר אחר, בין אם מוחשי או מופשט המתפרסם באתר זה או מטעמה של החברה שייך באופן בלעדי לחברה. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, למסור לצד שלישי או לעשות כל שימוש מסחרי או לא מסחרי, בלא קבלת הסכמתה המפורשת של החברה, מראש ובכתב. אין באמור לעיל לפגוע בזכויותיהם של צדדים שלישיים המפרסמים תכנים באתר באמצעות הסכמים שונים בין החברה לבין אותם צדדים.

דין וסמכות שיפוט


פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך במחוז תל אביב-יפו לו תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית בכפוף לחוקי הסחר והגנת הצרכן בישראל.

שונות

בשום מקרה לא תחול על החברה ו/או על מי מטעמה אחריות בגין נזקים כלשהם (לרבות, אך לא רק, ישירים, עקיפים, עונשים, מיוחדים או תוצאתיים) כתוצאה משימוש, מאי יכולת להשתמש או מתוצאות השימוש באתר, או בתכני האתר, או במוצרים המוצגים באתר, תהא אשר תהא עילת התביעה או סיבת הנזק, בין חוזית, בין נזיקית ובין אחרת, על אף האמור בכל דין או הסכם.

אם ייקבע כי חלק כלשהו של תנאים אלו אינו תקף או שאינו ניתן לאכיפה על פי דין, לרבות אך ללא הגבלה, סעיפי הגבלת האחריות, אזי הסעיפים שנשלל תוקפם או שאינם ניתנים לאכיפה ייחשבו כאילו הוחלפו בסעיפים תקפים וניתנים לאכיפה שתוכנם תואם במידת הקירוב הגדולה ביותר את כוונת הסעיפים המקוריים, ואילו יתר סעיפי התנאים יישארו בתוקפם.

ויתר צד, מפורשת או מכללא, על זכות הניתנת לו על פי תנאים אלו במקרה מסוים, לא ילמדו ממנו גזירה שווה לכל מקרה אחר ולא יראו בכך ויתור על זכויותיו.

עודכן לאחרונה בתאריך: 1/09/2021

כל הזכויות שמורות לחברת א.ב.ש חי 26 בע"מ ח.פ. 516143955.

bottom of page